Go to main content

Relansering av klassikerne!

Konsept

Nå relanserer vi klassikerne våre!

Et tiltak for å imøtekomme ønske fra forbruker og kontinuerlig forbedring på våre produkter har vi fjernet dekstrose fra produktene Karbonader og Svenske kjøttboller. 

Vi i Gilde ønsker å tilby våre forbrukere en enkel og god middagsløsning med produkter vi kan stå inne for. Ved å fjerne dekstrose klassifiseres nå Karbonader og Kjøttkaker som ikke ultraprosessert. Laget kun med ingredienser du hadde funnet i ditt eget kjøkken.

Nytt design

Ved relanseringen har vi også endret designet på pakningene. Nå fremhever vi vår fine rødfarge og har et enda større fokus på at Gilde alltid består av 100% norsk kjøtt! 

Heuvks4tut

Karbonader 720g

NYT

5000009350

0.720kg

6sdkj5quyn

Svenske kjøttboller 800g

NYT

5000001253

0.800kg

6vcagh7c5b

Kjøttkaker 800g

NYT

5000003949

0.800kg

 

Nå får du altså bedre ingredienslister og et nytt design som gjør det enklere å finne ekte, norsk middagsmat i butikkhyllene. Du skal ikke kimse av en gammel klassiker!

Flere nyheter fra Gilde

Nyheter artikkel

Vårens nyheter fra Gilde!

Til årets første lanseringsvindu introduserer vi mange smakfulle nyheter; masse godt pålegg, svinebiff, karbonadedeig av svinekjøtt og ferdigretter av høy kvalitet!

Mindre prosesserte

Nyhet! Mindre prosesserte produkter

Mindre prosessertttttt

Mindre prosessert - Dette betyr den nye merkingen på Gildes produkter

Kjøttpodden 3

Dette er Kjøttprat

En podcast fra Gilde

Bra mat familien host 2025

Bra mat til familien

Middagsretter med kun norsk kjøtt, helt uten tilsetningsstoffer!